אודות

נעים מאד וכיף להכיר 🙂

אם הגעת לכאן אז אני מניחה שנתקלת בי ברחבי הרשת, שם אני עסוקה מאז 2016 בלפזר מידע והשראה לגבי היכולת של כולנו לזמן בדיוק את המציאות שאנחנו רוצות.

זימון מציאות בעזרת חוק המשיכה האנרגטי וכלים תודעתיים זו אחת האהבות הגדולות שלי בחיים.

עוד מלפני שהסרט "הסוד" יצא ב-2006, וחשף לעולם את הפוטנציאל האדיר מאחורי "דומה מושך דומה", כבר היתה לי שורה של הצלחות זימון: בעבודה, בלימודים, בזוגיות ועם כסף.

במקביל לתואר ראשון (בהנדסת תעשייה וניהול) ותואר שני (במנהל עסקים) חקרתי ולמדתי והעמקתי אל תוך העולם החדש הזה שבו הכל אפשרי.

והיום? כששואלים אותי מה למדת, בשביל שתוכלי לעשות את מה שאת עושה היום, אני מחייכת.

כי למרות שלמדתי המון, ומהמורים המובילים בעולם לענייני זימון (מה שנקרא באנגלית: manifesting), אני יודעת שאין שום משמעות ללימודים.. מה שמעניין פה הוא מה בתכלס' אפשר לזמן וליצור עם הכלים האלה ורשימת ההצלחות שלי גדלה משנה לשנה.

השקעות נדל"ן, בתים, כסף, עבודות שתפורות בול למידות שלי, טיולים לחו"ל, זוגיות מדויקת… כל מה שיש לי וכל מה שהשגתי הגיע בזכות הכלים האלה.

ובשנים האחרונות, לרשימת ההצלחות הזאת התווספו הצלחות של לקוחות. פתאום הדברים מתחילים לקרות, להסתדר… הכסף שצריך מגיע, מתקבלים לעבודה המושלמת, מוצאים את הזוגיות שכבר שנים חלמת עליה…

והיום, את כל הניסיון שצברתי בכמעט 20 שנה של זימון (כן, זו לא טעות הדפסה, הצלחת הזימון הראשונה שלי קרתה בגיל 19) אני מקדישה בשביל ללוות נשים שבדיוק כמוני, יודעות שזימון מציאות זה כלי מטורף ליצירת חיים של שפע כלכלי, חופש בחירה והגשמת חלומות.

4 דברים שאת אולי לא יודעת עליי –

  1. הצלחת הזימון הראשונה-ראשונה שלי היתה משרה ניהולית שהשגתי בגיל 19.
  2. כל חיי עברו עד היום ברדיוס מגורים של 7 ק"מ
  3. נקודת התורפה שלי בענייני זימון היא כל מה שקשור לבריאות ולגוף (איכשהו דווקא שם הכי מאתגר לי לייצר הצלחות זימון קלילות)
  4. ההחלטה להקים את העסק שלי "אימון בזימון" לא היתה החלטה בעצם, היא היתה פקודה מקול פנימי שאמר לי – "אם את רוצה להתקדם במסע שלך ולהמשיך לחוות כל כך הרבה שפע והצלחות, את חייבת להעביר את הידע הלאה!"